Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas...

  
  
Drodzy Rodzice!

  
   Jeśli będziecie rozważać wraz ze swoją córką ubieganie się o przyjęcie do naszego Internatu, bądźcie pewni, że:

  • Wasze dzieci będą u nas bezpieczne
  • opiekę traktujemy serio
  • nie narzucamy światopoglądu, ale przywiązujemy wagę do fundamentalnych wartości
  • odróżniamy nowoczesność od chaosu
  • nasze pensjonariuszki traktujemy jak rodzinę
  • kochamy i wymagamy
  • nam nie jest wszystko jedno!

   To z nami przez kilka lat Wasze dzieci będą spędzać najwięcej czasu. Wasza córka może zawsze liczyć na rozmowę, dyskrecję i wsparcie w kluczowym dla jej rozwoju etapie życia, który jest jednocześnie dla niej trudnym rozstaniem z najbliższymi. My po pracy nie idziemy do domu i nie liczymy godzin pracy. Jesteśmy otwarte na każdy kontakt także z Wami - bezpośredni, telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie zapraszamy!


Siostry Szkolne de Notre Dame

Modlitwa w drodze Langusta Na Palmie Siostry Szkolne de Notre Dame Arkadio Deon.pl Wiara.pl Bosko.pl Andrzej Wronka Pomoc duchowa Fronda.pl

image1 image1 image1

MSZA ŚWIĘTA 10 2019

                                                                             

Msza święta październikowa zebrała wszystkie mieszkanki Bursy wraz z wychowawczyniami na wspólnym uwielbieniu Boga. Ponadto intencja tej Eucharystii była ofiarowana za solenizantki urodzinowe, z prośbą o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo dla nich, potrzebne na każdy dzień życia. Liturgię ubogacił czynny udział bursantek w postaci czytania lekcji Pisma św., odśpiewania psalmu responsoryjnego, jak i utworzenia zespołu muzycznego, który przewodniczył śpiewaniu pieśni. Po Mszy św. siostra Rachel złożyła jubilatkom życzenia i wręczyła prezenty.

2020  Bursa Sióstr de Notre Dame   globbers joomla templates