Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas...

  
  
Drodzy Rodzice!

  
   Jeśli będziecie rozważać wraz ze swoją córką ubieganie się o przyjęcie do naszego Internatu, bądźcie pewni, że:

  • Wasze dzieci będą u nas bezpieczne
  • opiekę traktujemy serio
  • nie narzucamy światopoglądu, ale przywiązujemy wagę do fundamentalnych wartości
  • odróżniamy nowoczesność od chaosu
  • nasze pensjonariuszki traktujemy jak rodzinę
  • kochamy i wymagamy
  • nam nie jest wszystko jedno!

   To z nami przez kilka lat Wasze dzieci będą spędzać najwięcej czasu. Wasza córka może zawsze liczyć na rozmowę, dyskrecję i wsparcie w kluczowym dla jej rozwoju etapie życia, który jest jednocześnie dla niej trudnym rozstaniem z najbliższymi. My po pracy nie idziemy do domu i nie liczymy godzin pracy. Jesteśmy otwarte na każdy kontakt także z Wami - bezpośredni, telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie zapraszamy!


Siostry Szkolne de Notre Dame

Modlitwa w drodze Langusta Na Palmie Siostry Szkolne de Notre Dame Arkadio Deon.pl Wiara.pl Bosko.pl Andrzej Wronka Pomoc duchowa Fronda.pl

image1 image1 image1

JESTEŚMY PIĘKNI

Za nami pierwsza edycja warsztatów "JESTEŚMY PIĘKNI TWOIM PIĘKNEM, PANIE!". W dniach 20-21 lutego 2014 w naszej Bursie gościłyśmy małżeństwo Kasię i Staszka Młynarskich oraz ks. Zbigniewa Krochmala, którzy naszym mieszkankom z klas pierwszych pomagali w szukaniu źródła prawdziwej wartości. "Jesteś stworzona do luksusu! Nikt nie zaśpiewa tak, jak Ty!" - przekonywała nasze uczestniczki pani Kasia. Pan Staszek na podstawie historii Nicka Vujicica udowadniał, że: "Stajesz się sobą, gdy ufasz Bogu". Dzięki obecności ks. Zbigniewa dziewczyny miały okazję do spowiedzi i do udziału we wspólnej Eucharystii. (Zdjęcia ze spotkania w galerii :-)

Następne warsztaty w dniach 14-16 marca 2014 r. Zapraszamy!

2019  Bursa Sióstr de Notre Dame   globbers joomla templates