Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas...

  
  
Drodzy Rodzice!

  
   Jeśli będziecie rozważać wraz ze swoją córką ubieganie się o przyjęcie do naszego Internatu, bądźcie pewni, że:

  • Wasze dzieci będą u nas bezpieczne
  • opiekę traktujemy serio
  • nie narzucamy światopoglądu, ale przywiązujemy wagę do fundamentalnych wartości
  • odróżniamy nowoczesność od chaosu
  • nasze pensjonariuszki traktujemy jak rodzinę
  • kochamy i wymagamy
  • nam nie jest wszystko jedno!

   To z nami przez kilka lat Wasze dzieci będą spędzać najwięcej czasu. Wasza córka może zawsze liczyć na rozmowę, dyskrecję i wsparcie w kluczowym dla jej rozwoju etapie życia, który jest jednocześnie dla niej trudnym rozstaniem z najbliższymi. My po pracy nie idziemy do domu i nie liczymy godzin pracy. Jesteśmy otwarte na każdy kontakt także z Wami - bezpośredni, telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie zapraszamy!


Siostry Szkolne de Notre Dame

Modlitwa w drodze Langusta Na Palmie Siostry Szkolne de Notre Dame Arkadio Deon.pl Wiara.pl Bosko.pl Andrzej Wronka Pomoc duchowa Fronda.pl

Działalność charytatywna

Nasza Bursa w sytuacjach, gdy pojawia się zapotrzebowanie na udzielanie pomocy, stara się na nie odpowiadać. Przez kilka lat mieszkanki Bursy prowadziły adopcję na odległość trójki dzieci z Afryki. Udzielały się również jako woluntariuszki przy Stowarzyszeniu Wiosna.  Obecnie pamiętamy o zbieraniu zakrętek na wózek dla chorego dziecka. Wprawdzie nic to nie kosztuje, ale wymaga uwagi i pamięci. Niektóre z dziewczyn również indywidualnie angażują się w woluntariat, np. przy MOPS-ie lub w Służbie Maltańskiej. Dziewczyny zdolniejsze służą pomocą swoim koleżankom w nauce. Część dziewczyn podejmuje działalność charytatywną w swoich szkołach i parafiach. Zachęcamy je do tego i wspieramy w tym. Sama Bursa pomaga finansowo niektórym mieszkankom poprzez obniżenie opłat lub pomoc w uzyskaniu pieniędzy.

2019  Bursa Sióstr de Notre Dame   globbers joomla templates