Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas...

  
  
Drodzy Rodzice!

  
   Jeśli będziecie rozważać wraz ze swoją córką ubieganie się o przyjęcie do naszego Internatu, bądźcie pewni, że:

  • Wasze dzieci będą u nas bezpieczne
  • opiekę traktujemy serio
  • nie narzucamy światopoglądu, ale przywiązujemy wagę do fundamentalnych wartości
  • odróżniamy nowoczesność od chaosu
  • nasze pensjonariuszki traktujemy jak rodzinę
  • kochamy i wymagamy
  • nam nie jest wszystko jedno!

   To z nami przez kilka lat Wasze dzieci będą spędzać najwięcej czasu. Wasza córka może zawsze liczyć na rozmowę, dyskrecję i wsparcie w kluczowym dla jej rozwoju etapie życia, który jest jednocześnie dla niej trudnym rozstaniem z najbliższymi. My po pracy nie idziemy do domu i nie liczymy godzin pracy. Jesteśmy otwarte na każdy kontakt także z Wami - bezpośredni, telefoniczny lub e-mailowy.

Serdecznie zapraszamy!


Siostry Szkolne de Notre Dame

Modlitwa w drodze Langusta Na Palmie Siostry Szkolne de Notre Dame Arkadio Deon.pl Wiara.pl Bosko.pl Andrzej Wronka Pomoc duchowa Fronda.pl

image1 image1 image1

Msza święta XI

Jak co miesiąc wszystkie Bursantki wraz z siostrami zgromadziły się na celebrowaniu Eucharystii, w czasie której wszyscy dziękowali Bogu za dar życia listopadowych solenizantek. Mszy św. przewodniczył duszpasterz Bursy, ks. Marcin. Na zakończenie Eucharystii siostra dyrektor skierowała do solenizantek serdeczne słowa życzeń i zaprosiła wszystkich obecnych do odśpiewania błogosławieństwa.  

ODWIEDZINY

W październiku naszą Bursę odwiedziła Siostra Prowincjalna Afryki. Gość spotkał się także z siostrami wspólnoty. Spędziłyśmy wspólnie miłe chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że w przyszłości i my będziemy mogły odwiedzić siostry w Afryce i nawiązać relacje przyjaźni z ich wychowankami. 

Msza święta X

W miesiącu różańcowym Msza św. odbyła się w drugi wtorek miesiąca. Wraz z celebransem, ks. Marcinem dziękowaliśmy Bogu za dar Maryi, Pani różańcowej oraz za dar życia październikowych solenizantek. Na zakończenie Eucharystii tradycyjnie były złożone życzenia i odśpiewane błogosławieństwo.

SZKOLENIE BHP_2018

1 i 5 października br. odbyło się w Bursie szkolenie BHP zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Obydwa spotkania poprowadziła pani mgr Gabriela Paluch, specjalistka od BHP, która w sposób wyczerpujący ukazała dziewczynom zasady i ważność troski o bezpieczne zachowania podczas pobytu w Bursie. 

2018  Bursa Sióstr de Notre Dame   globbers joomla templates